![Палац культури](https://sovietmosaicsinukraine.org/media/mosaics/767/IMG_20200905_182733_602x602.jpg)
![Палац культури](https://sovietmosaicsinukraine.org/media/mosaics/767/IMG_20200905_182749_602x602.jpg)
![Палац культури](https://sovietmosaicsinukraine.org/media/mosaics/767/IMG_20200905_182838_602x602.jpg)
![Палац культури](https://sovietmosaicsinukraine.org/media/mosaics/767/IMG_20200920_172344_602x602.jpg)
![Палац культури](https://sovietmosaicsinukraine.org/media/mosaics/767/IMG_20200920_172628_602x602.jpg)
![Палац культури](https://sovietmosaicsinukraine.org/media/mosaics/767/IMG_20200905_182543_602x602.jpg)
Палац культури
Перша мозаїка розташована на фасаді будівлі Миколаївського обласного палацу культури. Основний акцент художник робить на фігурах людей, які постають величними та дужими: капітан корабля, електрик, колгоспниця. Додатковими елементами виділені: глобус, корабель, прапори інших країн, штурвал, рятувальний круг. Домінантними є жовний, червоний та зелений кольори.
Мозаїка, яка розташована на торцевій стіні будівлі, є логічним продовженням попередньої. По обидва боки мозаїчного полотна художник зобразив постать чоловіка та жінки із дининою, яка ніби оберігає її накидаючи плащ. В центрі розміщено сонце, знаки зодіаку, Нептун, кораблі.
Автор фото: Царюк Олексій
Досліджував: Царюк Олексій. Дослідження проведено в рамках дослідницького проекту "Загадка однієї мозаїки" учнів Першої української гімназії імені Миколи Аракса, місто Миколаїв. Керівник з історії: Ірина Лободовська
Автор: unknown artist