![Міський палац культури, Чернігов](https://sovietmosaicsinukraine.org/media/mosaics/687/ROZA5924_602x602.jpg)
![Міський палац культури, Чернігов](https://sovietmosaicsinukraine.org/media/mosaics/687/0002_602x602.jpg)
![Міський палац культури, Чернігов](https://sovietmosaicsinukraine.org/media/mosaics/687/ROZA5898_602x602.jpg)
![Міський палац культури, Чернігов](https://sovietmosaicsinukraine.org/media/mosaics/687/ROZA5919_602x602.jpg)
![Міський палац культури, Чернігов](https://sovietmosaicsinukraine.org/media/mosaics/687/ROZA5928_602x602.jpg)
![Міський палац культури, Чернігов](https://sovietmosaicsinukraine.org/media/mosaics/687/ROZA5934_602x602.jpg)
Міський палац культури, Чернігов
На фасаді Міського палацу культури знаходиться одно з найдавніших мозаїчних панно в місті Чернігові. Палацу культури виробничого об'єднання «Хімволокно» або Палац культури хіміків (з 1998 року - Міський палац культури) було відкрито 5 листопада 1970 року. Тож рік створення мозаїчного декору можна також атрибутувати 1970 роком.
1970 рік
Смальта
Фото: Роман Закревський, 2019 рік (платформа Chernihiv Monumentalism)
Автор: unknown artist